Opnieuw grote boekenverkoop voor het goede doel in provinciaal cultuurcentrum Caermersklooster
Op vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 juni vindt doorlopend van 10 tot 17 uur (vrijdag tot 18 uur) de jaarlijkse boekenverkoop ten voordele van 11.11.11. plaats in Gent in het Provinciaal Cultuurcentrum Caermersklooster (volwassenenboeken en MIATcollectie) en in het Vredeshuis (jeugdboeken en cd’s).
Meer dan 30 000 afgevoerde boeken van de stedelijke bibliotheek van Gent worden verkocht aan spectaculair lage prijzen.
Deze boeken werden uit de collectie van de bibliotheek verwijderd omdat ze hun actualiteit verloren of in te veel exemplaren aanwezig waren.
Het gaat om werken voor jeugd en volwassenen, zowel fictie als non-fictie. Kortom, voor elk wat wils.
Alle boeken worden verkocht tegen een eenheidsprijs die daalt naarmate de verkoop bezig is.
• boeken voor volwassenen, cd’s en MIATcollectie:
– op vrijdag en zaterdag betaalt u 2 euro per stuk
– zondagvoormiddag: 1,50 euro
– zondagnamiddag slechts 1 euro
• jeugdboeken:
– op vrijdag en zaterdag betaalt u 1,50 euro per stuk
– op zondagvoormiddag: 1 euro
– op zondagnamiddag slechts 0,75 euro
De opbrengst gaat integraal naar 11.11.11. en betekent een belangrijke steun in de strijd voor een rechtvaardige wereld zonder armoede.
Waar?
Caermersklooster – provinciaal cultuurcentrum
Vrouwebroersstraat 6 – 9000 Gent
tel. 09 269 29 10
caermersklooster@oost-vlaanderen.be – http://www.caermersklooster.be
Vredeshuis
Sint-Magrietstraat 9 – 9000 Gent
vredeshuis@gent.be – http://www.vredeshuis.be